Keep.eu (ua)

Вітаємо в системі keep.eu, що є найбільш всеосяжним джерелом інтегрованої інформації про проекти і партнерів програм Interreg, Interreg-IPA та програм прикордонного співробітництва ENPI/ENI.
Тут зібрані дані, що стосуються всього Європейського Союзу, його сусідів та країн, які готуються до вступу в ЄС.Ви знаходитесь на початковій сторінці мовою, якою ви задали пошук. Скориставшись нижче наведеними посиланнями, ви можете перейти до потрібних розділів keep.eu (англійською мовою) або повернутись на головну сторінку (англійською мовою).

Які можливості надає keep.eu?

За допомогою системи keep.eu ви можете:

  • Шукати ідеї для проектів у сфері ваших інтересів. 
  • Дізнаватись про ініціативи та інвестиційні проекти, які були реалізовані або наразі впроваджуються у вашій країні чи регіоні, зокрема про їхні досягнення та результати. 
  • Знаходити партнерів для спільного впровадження проектів у вашій країні чи регіоні, в тому чи іншому регіоні сусідньої країни або будь-якої іншої країни на вашому континенті та за його межами! 
  • Знайомитися з основними статистичними даними й тенденціями зазначених програм співробітництва (кількість партнерів і проектів, особливості тематичного та географічного розподілу …). 
  • Сформувати комплексне бачення найбільш актуальних проблем (таких як зміни клімату, зростання міграції тощо), які намагаються вирішити в рамках тієї чи іншої програми співробітництва. 

Чому keep.eu безкоштовна?

Доступ до системи keep.eu безкоштовний. Вона розроблена та функціонує в рамках програми Interreg, зокрема як частина місії цієї програми – Interact. Кeep.eu містить дані, які надають сотні програм, що разом становлять розмаїтий світ територіального співробітництва починаючи з 2000 року.
Основна мова веб-порталу keep.eu – англійська. Однак база даних keep.eu містить інформацію також іншими мовами, передбаченими кожною з програм, при цьому англійська залишається обов’язковою для деяких розділів системи.
Бажаємо вам щонайповніше скористатись можливостями цього інструменту. Якщо ви потребуєте додаткових пояснень, маєте запитання чи пропозиції або прагнете залишатись поінформованими про keep.eu – контактуйте з нами. Звертаємо вашу увагу на те, що ми можемо листуватися лише англійською, тож не зможемо відповісти на повідомлення, надіслані будь-якою іншою мовою.