Keep.eu (lv)

Laipni lūdzam keep.eu – visplašākajā informācijas avotā par Interreg, Interreg-IPA un ENPI/ENI pārrobežu sadarbības programmu projektiem un partneriem.
Keep.eu ir atrodama informācija par projektiem un partneriem no visām Eiropas Savienības dalībvalstīm, Eiropas Savienības kaimiņvalstīm un kandidātvalstīm.
Šī ir ievadlapa valodā, kurā jūs veicāt meklēšanu. Izmantojiet zemāk esošās saites, lai piekļūtu atsevišķām keep.eu sadaļām (angļu valodā) vai lai atvērtu galveno lapu (angļu valodā).

Dama informācija par projektiem un partneriem no visām Eiropas Savienības dalībvalstīm, Eiropas Savienības kaimiņvalstīm un kandidātvalstīm.
Šī ir ievadlapa valodā, kurā jūs veicāt meklēšanu. Izmantojiet zemāk esošās saites, lai piekļūtu atsevišķām keep.eu sadaļām (angļu valodā) vai lai atvērtu galveno lapu (angļu valodā).

Kādu informāciju jūs varat atrast keep.eu?

Keep.eu jūs varat:

  • Meklēt projektu idejas jūs interesējošajā jomā. 
  • Saņemt informāciju par projektiem un ieguldījumiem, kuri tika vai tiek īstenoti jūsu valstī vai reģionā, to sasniegumiem un rezultātiem. 
  • Meklēt projektu partnerus ar kuriem uzsākt sadarbību jūsu valstī vai reģionā, kaimiņvalstī vai pat citā kontinentā! 
  • Uzzināt sadarbības programmu statistikas pamatdatus un tendences (partneru skaits, projektu skaits, tematisks un ģeogrāfisks sadalījums…). 
  • Analizēt kopsakarības: kur tiek īstenotas sadarbības programmas un kādiem aktuāliem jautājumiem tās atvēl finanšu ieguldījumus (klimata pārmaiņas, migrācija u.c.). 

Vai Keep ir bezmaksas?

Piekļuve portālam keep.eu ir bezmaksas. Keep.eu uzturēšana un izstrāde tiek veikta Interreg programmas Interact ietvaros, īstenojot vienu no šīs programmas uzdevumiem. Simtiem teritoriālās sadarbības programmu, kuras tiek īstenotas jau kopš 2000. gada, ir atbildīgas par sniegtās informācijas precizitāti.
Keep.eu tīmekļa vietne ir angļu valodā. Tomēr, keep.eu datu bāze iekļauj arī informāciju katras atsevišķas programmas izraudzītajā valodā, izņemot  dažus informācijas laukus, kuros angļu valodas izmantošana ir obligāta.
Mēs ceram, ka keep.eu kļūs par jūsu palīgu ikdienā. Ja jums ir jebkādas šaubas, jautājumi vai ierosinājumi vai, ja vēlaties saņemt papildus informāciju par keep.eu, lūdzu sazinieties ar mums. Ņemiet vērā, ka mēs varam sazināties ar jums tikai angļu valodā.