Keep.eu (lt)

Sveiki pradėję naudoti keep.eu. Tai išsamiausias šaltinis, kuriame pateikiama integruota informacija apie bendradarbiavimo programų „Interreg“ ir tarpvalstybinių bendradarbiavimo programų „Interreg-IPA“ bei ENPI/ENI projektus ir partnerius.
Keep.eu duomenų bazėje pateikiama informacija iš visos Europos Sąjungos, gretimų šalių ir šalių, siekiančių tapti ES narėmis.
Šiame puslapyje pateikiamas įvadas jūsų pasirinkta paieškos kalba. Norėdami pereiti į konkrečias keep.eu skiltis (anglų kalba) arba grįžti į pagrindinį puslapį (anglų kalba), naudokitės apatinėje dešinėje dalyje esančiomis internetinių puslapių nuorodomis.

Kuo gali būti naudinga keep.eu?

Sužinokite, ką galite nuveikti, naudodamiesi keep.eu.

  • Ieškoti idėjų jus dominančių temų projektams.
  • Sužinoti apie jūsų šalyje arba regione vykdomus arba atliktus projektus ir investicijas, jų pasiekimus ir rezultatus. 
  • Ieškoti projekto partnerių savo šalyje arba regione, gretimose šalyse, kitose žemyno šalyse ir už jo ribų. 
  • Peržiūrėti bendradarbiavimo programų pagrindinius statistinius duomenis ir tendencijas (partnerių ir projektų skaičių, tematiką, geografinę aprėptį ir t. t.). 
  • Peržvelgti bendrąją viziją: aktualiausias problemas (pavyzdžiui, klimato kaitos, migracijos ir t. t.) ir šalis, kuriose jos sprendžiamos, vykdant bendradarbiavimo programas. 

Kodėl keep.eu nemokama?

Keep.eu galima naudotis nemokamai. Keep.eu prižiūrima ir plėtojama kaip „Interact“ (vienos iš „Interreg“ programų) veiklos dalis. Informacija tvarkoma šimtuose programų, nuo 2000 m. sudarančių teritorinio bendradarbiavimo visumą.
Keep.eu interneto svetainė yra anglų kalba, tačiau keep.eu duomenų bazėje informacija pateikiama kiekvienos programos pasirinkta kalba, nors kai kuriose srityse anglų kalba yra privaloma.
Norėtume, kad ši priemonė jums būtų kuo naudingesnė, todėl turėdami dvejonių, klausimų, pasiūlymų arba norėdami toliau gauti informaciją apie keep.eu, kreipkitės į mus.
Norėtume priminti, kad kalbame tik anglų kalba ir neturime galimybių atsakyti į laiškus, parašytus kitomis kalbomis.