Keep.eu (pl)

Witamy w keep.eu, najbardziej wszechstronnym źródle informacyji o projektach i partnerach Interreg, Interreg-IPA i transgranicznych programów współpracy ENPI/ENI.
Keep.eu dostarcza dane do całej Unii Europejskiej, do krajów sąsiadujących i do krajów, które będą w przyszłości członkami Unii Europejskiej.
Jesteś na stronie wprowadzającej w języku polskim. Kliknij w link obok, aby połączyć się z odpowiednią sekcją w keep.eu (w języku angielskim), albo przejść do strony głównej (w języku angielskim).

Co można uzyskać dzięki keep.eu

Dzięki keep.eu możesz:

  • Szukać pomysłów na projekty w obszarze tematycznym, który Cię interesuje. 
  • Dowiedzieć się o projektach i inwestycjach, które były lub są rozwijane w Twoim kraju lub regionie, o osiągnięciach i wynikach. 
  • Szukać partnerów do współpracy podczas wdrażania projektów w Twoim kraju i regionie, w regionie sąsiedniego kraju albo w dowolnym kraju na kontynencie, i nie tylko! 
  • Sprawdzić główne dane statystyczne i kierunki rozwoju programów współpracy (ilość partnerów, projektów, podział tematyczny i geograficzny…). 
  • Spojrzeć z szerszej perspektywy na to, dokąd trafiają środki z programów współpracy o istotnym znaczeniu (zmiany klimatyczne, migracja, etc.). 

Dlaczego keep.eu jest darmowy?

Dostęp do keep.eu jest darmowy. Keep.eu jest finansowany i opracowywany przez Interact, jeden z programów Interreg, KEPP jest częścią zadań tego programu. Dane zawarte w keep.eu to zbiór osiągnięć i wyników setek programów tworzących przestrzeń współpracy terytorialnej od 2000 roku.
Strona keep.eu jest w języku angielskim, ale baza danych keep.eu zawiera dane w językach, w jakich programy dostarczyły dane, choć w pewnych częściach bazy danych angielski jest obligatoryjny.
Życzymy jak najlepszego korzystania z tego programu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, pytań, sugestii – lub chęci bycia poinformowanym o programie keep.eu – skontaktuj się z nami. Niestety, możemy się z Tobą porozumieć tylko po angielsku, i nie będziemy w stanie odpowiedzieć na wiadomość w żadnym innym języku.