Keep.eu (tr)

Interreg, Interreg – IPA Sınır Ötesi İşbirliği ve ENPI/ENI Sınır Ötesi İşbirliği programları ile ilgili en kapsamlı kaynak olan Kekeep.euep’e hoş geldiniz.
Keep.eu, Avrupa Birliği, komşuları ve aday ülkeler ile ilgili veriler sunar.Bu sayfa bir tanıtım sayfasıdır. Keep.eu içinde belirli bölümlere ulaşabilmek için (İngilizce) ya da keep.eu ana sayfasına (İngilizce) gitmek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Keep.eu’te ne bulabilirsiniz?

Keep.eu’te:

  • İlgilendiğiniz tematik alanla ilgili proje fikirlerine ulaşabilirsiniz. 
  • Ülkenizde ya da bölgenizde daha önce geliştirilmiş ya da halihazırda geliştirilen diğer proje ve yatırımlardan haberdar olabilirsiniz. 
  • Ülkenizden, bölgenizden, komşu ülkenin bir bölgesinden ya da kıtanız dışından ve hatta ötesinden bir ortak arayabilirsiniz. 
  • İşbirliği Programları ile ilgili önemli istatistik ve trendleri takip edebilirsiniz. (Kaç ortak, kaç proje, ülke ve temalara dağılım gibi…). 
  • Büyük resime bakabilirsiniz: Önemli konular ile ilgili işbirliği programları nerede? (İklim değişimi, göç vb…). 

Keep.eu neden ücretsiz?

Keep.eu’e erişim ücretsizdir. Keep.eu, bir Interreg programının misyonunun parçası olarak Interact tarafından geliştirilmekte ve yürütülmektedir. İçerisinde bulunan veriler, 2000 yılında bu yana yürütülen yüzlerce katkıda bulunan program tarafından sağlanmıştır.
Keep.eu web sitesinin dili İngilizcedir. Keep.eu veri tabanı, -her ne kadar İngilizce bazı alanlarda zorunlu olsa da- her programın kendi dilinde verileri de içermektedir.
Bu araçtan mümkün olduğunca faydalanmanızı umuyoruz. Herhangi bir sorunuz, öneriniz, tereddüttünüz var ise ya da keep.eu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmayı istiyorsanız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.Lütfen iletişim dilimizin İngilizce olduğunu unutmayınız, aksi takdirde sorduğunuz sorulara yanıt veremeyeceğimizi bildirmek isteriz.